GRATIS VERZENDING VANAF €29,-
Omschrijving
Deze Aloë vera gel is bijzonder zuiver. De gel bestaat voor 95% uit het bladmerg van de ‘Aloë Vera Barbadensis Miller’, waarvan de weldadige werking al duizenden jaren bekend is.
De ayurveda adviseert Aloë Vera-gel voor de instandhouding van een jeugdige huid. Hij regenereert en vitaliseert. Ook heel geschikt voor aftersun verzorging. De gel laten intrekken en een verzorgende crème aanbrengen.
1 ingrediënten uit biologische teelt
Inhoud: 200 ml
Gebruik binnen de Ayurveda
Geschikt voor elk huidtype.De ayurveda adviseert Aloë Vera-gel voor de instandhouding van een jeugdige huid. Hij regenereert en vitaliseert. Ook heel geschikt voor aftersun verzorging. De gel laten intrekken en een verzorgende crème aanbrengen.
Samenstelling
Aloe barbadensis leaf juice1 ,aqua, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, benzylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium anisate, Phytic acid, Lactic acid1 ingrediënten uit biologische teelt
Inhoud: 200 ml
0 review(s)
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!
Ontvang maandelijks gezondheidsinformatie en exclusieve aanbiedingen in je mailbox.

